محل تبلیغات شما

ناله دیگه بسه

بعضی عزیزان در بخش نظرات خصوصی لطف میکنند بنده رو مورد ناسزای خودشون قرار میدهند بابت مطالبی که مینویسم. 

چندمسئله را باید خاطرنشان کنم که بنده فقط دل نوشته های مبتدی و کاملا به دور از تخصصی در هر زمینه ای مینویسم این صفحه به نام خودمم هست اما سالهاست مطالب در زمینه های  مختلف مینویسم دوم اینکه کاره ای نیستم و مرتب دارم نقد میکنم از بوروکراسی اداری بی نظمی و مشکلات از این قبیل پس دلسوز هستم اما هرچیزی اصولی داره. سوم این همه صفحات در محیط های مختلف مجازی هست که روشن و واضح و تخصصی در زمینه های مختلف دارن کار میکنن این وب نوشته خیلی کمتر از اون چیزی هست که بخاد برای کسی تاثیری داشته باشه اما باز هم از مخاطبان چه نقاد و چه موافق ممنونم وقت میزارن مطالب ناچیز بنده رو مطالعه میکنند.

درهرحال ایراد و اشکال زیاده اما بدی ما ایرانی ها اینه از تنبلی زیاد همه موانع نرسیدن هامون رو میندازیم گردن بقیه درحالی که هر عملی پاسخ عملی دیگه شاید در وقتی و مکانی دیگه باشه ما باید از خودمون به ساخت و ساز بپردازیم و بعد از کناردستی مون انتظار داشته باشیم . مدینه فاضله ساختنش سخت نیست خیال و اوهام هم نیست فقط باید هر آدم بتونه در یک دقیقه نه سالها و عمری تنها یک دقیقه دقیق و عمیق فکر کنه آیا جایی از زندگی خطایی نداشتیم که مرتب ناله کنیم و بندازیم گردن زمین و زمان ایا تمام تلاشمون رو کردیم ؟

من که فکر نمیکنم

درهرحال مدتی زمانی برای دل نوشته ندارم و از این پس تجربیاتم در زمینه های تخصصی رو بیشتر به اشتراک میزارم شاید ناسزاهای بیشتر علمم رو هم بیشتر کنه.

یاحق

کریسمس به سبک ایرانی

ازخودم شروع میکنم

سیما و سیاست مهدوی

رو ,زمینه ,های ,مینویسم ,بنده ,هست ,در زمینه ,تخصصی در ,دل نوشته ,از این ,های مختلف

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها